797 328 160
82 565 86 35
502 522 618
moleszczuk.ubezpieczenia@onet.pl
ul. Lwowska 51 pokój 14
budynek CHSM,
22-100 Chełm

Imię i nazwisko
Adres email
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Przepisz ubezpieczenia majątkowe Chełm zmień
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Ubezpieczenia Monika Oleszczuk w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. W przeciwnym razie prosimy o kontakt telefoniczny.

Wysyłając swoje dane przez powyższy formularz kontaktowy będą one przez nas przetwarzane i archiwizowane zgodnie z ustawą RODO. Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres moleszczuk.ubezpieczenia@onet.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Więcej informacji dostępne TUTAJ.

O nas

Chcesz znaleźć ubezpieczenie dopasowane do Twoich potrzeb? Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą z wieloletnim doświadczeniem w branży. Zapraszamy do naszej agencji ubezpieczeniowej Chełm. Zapewniamy pełną gamę sprawdzonych usług oraz fachową pomoc w doborze optymalnych rozwiązań. W ofercie mamy między innymi ubezpieczenia OC, AC i Assistance, ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia zdrowotne oraz ubezpieczenia dla biznesu.

Dane kontaktowe

  • ul. Lwowska 51 pokój 14 budynek CHSM, 22-100 Chełm
  • 797 328 160, 82 565 86 35, 502 522 618
  • @moleszczuk.ubezpieczenia@onet.pl
ubezpieczenia turystyczne Chełm ubezpieczenia firmowe Chełm agencja ubezpieczeniowa Chełm usługi ubezpieczeniowe Chełm ubezpieczenie pojazdu Chełm

ubezpieczenia Chełm

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.