O firmie

ubezpieczenia majątkowe Chełm
Ubezpieczamy pojazdy, osoby prywatne, mienia, mieszkania i domy. Chcesz znaleźć ubezpieczenie dopasowane do Twoich potrzeb? Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Zapraszamy do naszej agencji ubezpieczeniowej. Zapewniamy pełną gamę sprawdzonych usług oraz fachową pomoc w doborze optymalnych rozwiązań. W ofercie mamy między innymi ubezpieczenia OC, AC i Assistance, ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia zdrowotne oraz ubezpieczenia dla firm. Firmom pomagamy ubezpieczać mienie, w tym między innymi: maszyny, budynki czy wyposażenie.
ubezpieczenia rolne Chełm
Współpracujemy z wieloma firmami ubezpieczeniowymi. Zapraszamy do nas, gdzie w miłej atmosferze wybierzemy optymalne rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb w zakresie ubezpieczeń. Mamy długoletnie doświadczenie w branży. Przez ten czas nie tylko rozbudowywaliśmy naszą ofertę, ale przede wszystkim zdobywaliśmy doświadczenie oraz niezbędną wiedzę. To sprawia, że możemy zaoferować naszym klientom kompleksowe usługi ubezpieczeniowe.
ubezpieczenia turystyczne Chełm
Zajmujemy się ubezpieczeniami majątkowymi. W ramach tego ubezpieczamy domy, mieszkania oraz pojazdy. Proponujemy ubezpieczenia na życie, a także ubezpieczenia kosztów leczenia w kraju i za granicą. Nasi klienci mogą liczyć na fachową poradę w zakresie doboru odpowiedniego ubezpieczenia. Cechuje nas sprawne oraz rzetelne wykonywanie wszystkich zadań. Gwarantujemy atrakcyjne ceny.

O nas

Chcesz znaleźć ubezpieczenie dopasowane do Twoich potrzeb? Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą z wieloletnim doświadczeniem w branży. Zapraszamy do naszej agencji ubezpieczeniowej Chełm. Zapewniamy pełną gamę sprawdzonych usług oraz fachową pomoc w doborze optymalnych rozwiązań. W ofercie mamy między innymi ubezpieczenia OC, AC i Assistance, ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia zdrowotne oraz ubezpieczenia dla biznesu.

Dane kontaktowe

  • ul. Lwowska 51 pokój 14 budynek CHSM, 22-100 Chełm
  • 797 328 160, 82 565 86 35, 502 522 618
  • @moleszczuk.ubezpieczenia@onet.pl
agencja ubezpieczeniowa Chełm usługi ubezpieczeniowe Chełm ubezpieczenie pojazdu Chełm ubezpieczenia Chełm firma ubezpieczeniowa Chełm

ubezpieczenia na życie Chełm

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.